piątek, 2 listopada 2012

hands

Nie wiem czy wiecie, ale oficjalnie zaczął się okres świąteczny (w mojej pracy trwa od września. Szokujące i śmieszne zarazem.), więc miłego oczekiwania na świętego mikołaja i tak dalej. Póki co - Sama Nie Wierzę, Że W Tym Tygodniu Znalazłam Czas Na Zdjęcia. Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us

6 komentarzy:

sou pisze...

Podoba mi się taki wygląd :)
Ps. uwielbiam Alpine

Melissa pisze...

I love that sweater and how you paired it with a button up! I have a similar sweater that I may just have to try styling like this!

<3 Melissa
wildflwrchild.blogspot.com

Nessin pisze...

ja tam wolę święta w grudniu,tylko mi na nerwy działają wszystkie reklamy prezentow,choinek i ozdób w pazdzierniku. Jakich używasz tonerów do końcówek ? I czy nie niszczą się za bardzo po takich zabiegach ?

Anonimowy pisze...

to brak czasu tak ci służy na figurę? :)

Dag'marre pisze...

Do niebieskich i, hm, prawie liliowych używałam la riche directions, teraz mam jakąś nowość nawet nie wiem czego, ale dość znanej też w Polsce marki, pierwsze co udało mi się chwycić w depresji w Bootsie :).
Tonery ogólnie nie niszczą za bardzo końcówek, o wiele bardziej niszczy je rozjaśnianie, które jest niezbędne jeśli masz ciemniejsze włosy.

Anonimowy pisze...

alez jestes szczupla :) moze maly update zywieniowy. potrzebuje inspiracji :))