niedziela, 15 kwietnia 2012

The last day of freedom

A więc stało się. Moja spring break się kończy. Dziś. Właśnie. Od jutra czeka mnie najtrudniejszy, trzeci trymestr pierwszego roku na LCF. Czemu najtrudniejszy? Bo pracujemy w grupach. Po 10 osób. Chociaż lubię większość osób z mojego roku i prawdopodobieństwo na to,że trafię na ludzi, z którymi zupełnie nie umiem się dogadać jest dość małe (chociaż znając mnie wyląduję akurat z 9 uczniami z listy "najgorsza grupa w jakiej możesz być", którą zrobiliśmy przed świętami ze znajomymi, wspomnijcie moje słowa) to JUHUUU DAGMARA, przygotuj się na 8 (?) tygodni martwienia się o każdy najdrobniejszy detal i szczegół oraz tworzenie beznadziejnych scenariuszy w swojej głowie. 10 tygodni i Polska zobaczy mnie na trochę dłużej niż zazwyczaj - chociaż perspektywa spędzenia chociaż części wakacji w Londynie wydaje się całkiem atrakcyjna to a)wolę zaoszczędzić czynszowe pieniądze i wydać je na na przykład, hm, nie wiem b)ZDECYDOWANIE chcę ominąć całe olimpijskie szaleństwo, zamkniętych osiemdziesiąt linii metra i zmianę trasy stu czterdziestu autobusów.

No nic, ale się rozpisałam, hihi, a chodziło mi głównie o to, że to był ostatni tydzień, kiedy wrzucam tutaj zdjęcia praktycznie co dwa dni. NO NIE.
Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us
(Tak, wiem że torba mi nie pasuje,przepraszam, popracuję nad tym)

9 komentarzy:

Unknown pisze...

Jaka Ty jesteś wciągająca:) Przeczytałam wszystkie Twoje wpisy:)

Anonimowy pisze...

skąd ta bransoletka? <3

Dag'marre pisze...

http://www.urbanoutfitters.co.uk/stone-cross-bracelet/invt/5764463341108/&bklist= stąd!

N. pisze...

fajna kurtka (;

addicted pisze...

ta bransoletka jest genialna! marzyłam o podobnej, nie wiedziałam, że można ją gdzieś kupić, jej♥

w ogóle to supersukienka!

Agatha Zu pisze...

a od kiedy do kiedy to całe zamieszanie z metrem w Londynie ? mam nadzieje ze nie całe wakacje ? ;O


super sukienka :)


ZU :*

Dag'marre pisze...

wtedy, kiedy igrzyska :) 27.07-12.08 i pewnie troche wczesniej i chwile pozniej tez

iwishiwere pisze...

przedprzedostatnie zdjecie najlepsze, bo hm usmiechasz sie i jestes naturalna ? taaaa zdecydowanie ; D wyłam się z pozowania jak z kamienna twarza, jak się usmiechasz to jestes sliczna : )

Dag'marre pisze...

To te z usmiechem sa pozowane, a i tak ostatnio jest ich wiecej!